O nas

Przedsiębiorstwo

Szyldmax to nowoczesny producent tabliczek, którego celem jest oferowanie klientom maksymalnie bogatej oferty, gwarantując łatwą procedurę zamawiania, dobre ceny oraz szybkie dostawy. Dzięki narzędziu do projektowania tabliczek, zwanemu Szyldomat, proponujemy zupełnie nowy sposób zaprojektowania własnych tabliczek. Na naszej stronie klienci sami projektują swoje tabliczki, po czym zostają one im dostarczone do domu lub do firmy.

Produkujemy tabliczki najwyższej jakości, które poddawane są szczegółowej kontroli przed wysyłką do klienta. Dzięki wydajnemu obiegowi zadań podczas realizacji całego procesu, od zamówienia aż po dostawę, możemy zaproponować niskie ceny oraz szybką dostawę.

Współpracujemy ze wszystkimi, zarówno z przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi. Ponadto nie naliczamy żadnych opłat wstępnych ani nie wyznaczamy kwoty minimalnej zamówienia. Zarówno nasze biuro, jak i zakład produkcyjny mieszczą się w miejscowości Partille, na wschód od Göteborga. Zatrudniamy 24 pracowników, którzy dokładają starań, aby zrealizować każde zamówienie w maksymalnie wydajny sposób.

Od dnia powstania naszej firmy w 2008 roku dostarczyliśmy klientom w 58 krajach na całym świecie ponad milion tabliczek.

Idea biznesowa

Naszą ideą biznesową jest oferowanie nowoczesnego i prostego sposobu przygotowania różnych tabliczek.

Co sądzą nasi klienci?